Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası, ev hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere konut kredisi sunuyor. Uygun faiz oranları ve esnek vade seçenekleriyle istenilen krediye ulaşmak oldukça kolay.

Garanti Bankası, bankacılık işlemlerini kolaylaştırmak için birçok kanal sunmaktadır. Tam ve kaliteli hizmetlerle müşterilerin işlemleri çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kanalları tercih etmeyenler ise şubeye giderek hızlı bir şekilde hizmet alabilme imkanına sahiptir.

Reklam

Garanti Bankası konut kredisi, 3 ile 240 ay vade seçeneğine sahiptir. Alınmak istenen konuta karar verildikten sonra Garanti Bankası’na konut kredisi başvurusu yapılır. Garanti Bankası bankacılık kanallarıyla yapılan başvuru ön başvuru niteliği taşımaktadır.

Ön başvuru onaylandığında konut kredisi için gerekli evraklar temin edilerek banka şubesine gidilir ve başvuru tamamlanır. Başvuru tamamlanma sürecinden sonra banka müşteriye olumlu ya da olumsuz bir şekilde geri dönüş yapar. Zira başvuru sahibi hakkında genel ve detaylı bir inceleme gerçekleştirilmektedir.

Eğer başvuru sahibi kredi koşullarına uygunsa başvuru hemen onaylanır ve müşteri kredisini alır. Eğer başvuru onaylanmazsa müşteri, Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak başvurusunun neden onaylanmadığı hakkında bilgi alabilir.

Garanti Bankası konut kredisi için uygun faiz oranları belirlemiştir. Elbette, faiz oranları dönemsel olarak değişkenlik göstermektedir. En güncel konut kredisi faiz oranları için Garanti Bankası’nın internet şubesi ya da müşteri hizmetleri gibi kanallardan bilgi alınabilir. Garanti Bankası müşteri hizmetleri kanalı da diğer kanallar gibi 7/24 hizmet sunmaktadır. Müşteriler istedikleri her an telefonla tüm işlemlerini yapabilir ve başvurularında bulunabilirler.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu için Şube Kanalı

Müşteriler, Garanti Bankası şubelerinden birine giderek başvuruda bulunabilirler. Nüfus cüzdanıyla birlikte şubeye gidilip ön başvuru yapılabilir. Evraklarını tamamlayanlar, evrakları şubeye teslim ederek başvurularını tamamlayabilirler.

İlgili MakalelerBir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu