Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Kredi başvurularında kredi notu önemli bir faktördür ve genellikle bankalar kredi notunun yüksek olmasını tercih eder. Ancak bazı bankalar düşük kredi notuna sahip bireylere de kredi imkanı sunmaktadır. Özellikle belirttiğiniz ICBC, Fibabank, Burganbank, Citibank, Arap Türk Bankası ve Alternatif Bank gibi bankalar, düşük kredi notuna sahip olanlara kredi kartı veya kredi imkanı sunabilen bankalardan bazılarıdır.

ICBC Bankası özellikle düşük kredi notuna sahip olanlara kredi kartı verme konusunda esneklik sağlayan bir bankadır. ICBC, internet üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapmanıza imkan tanır ve düşük kredi notuna sahip kişilere dahi kart çıkartabilir. Faiz oranları ve kredi limitleri, kredi notu ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Reklam

Fibabank da düşük kredi notuna sahip bireylere kredi imkanı sunan bankalardan biridir. İnternet üzerinden başvuru yapabilir ve belirli bir limit dahilinde kredi alabilirsiniz. Faiz oranları ve ödeme koşulları, kredi notunuz ve diğer faktörlere göre belirlenebilir.

Bununla birlikte, kredi notu düşük olan emeklilere özel kredi kartı imkanı sunan DT Danışmanlık Finansman Firması da bulunmaktadır. Bu firma, emekli maaşını alan bireylere 60 ay vadeli kredi kartı limiti sunmaktadır. Ancak bu firma ile anlaşma yapmak için emeklinin maaşını aldığı banka ile herhangi bir sorunun olmaması gerekmektedir.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notu yükseltmek için çokça kredi kartı kullanımı yapmanız ve limitlerinizi gününde yenilemeniz gerekmektedir. Kredi notu düşük olan bireylerin başvurabileceği bankalar ve koşullar zamanla değişebilir. Bu nedenle, en güncel bilgilere ve koşullara sahip olmak için ilgili bankaların web sitelerini veya müşteri hizmetlerini kontrol etmek önemlidir. Ayrıca, düşük kredi notuna sahip bireylerin kredi başvurularında teminat, kefil veya gelir belgesi gibi ek belgeleri sunmaları talep edilebilir.

İlgili MakalelerBir Yorum Yazmak İçin Buraya Tıklayın
Başa dön tuşu